
€28.38 / 55.51 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.550 кг |
|---|---|
| Размери | 19 × 19 × 24 см |
| Лумени | 8 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 2700K |
| Напрежение | 2V |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Време за зареждане | 6-8 часа |
| Работно време на батерия | 8-12 часа |
| Вградена батерия | Да |
| Капацитет на батерията | 300 mAh |
| Материал | |
| Гаранция | 2 години |
| Продукт |