
€28.38 с ДДС
Available on backorder
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.550 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 24 cm |
| Лумени | 8 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 2700K |
| Напрежение | 2V |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Време за зареждане | 6-8 часа |
| Работно време на батерия | 8-12 часа |
| Вградена батерия | Да |
| Капацитет на батерията | 300 mAh |
| Материал | |
| Гаранция | 2 години |
| Продукт |