
€163.10 / 319.00 лв. с ДДС
Изчерпан
1 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
Thomann| Тегло | 10 кг |
|---|---|
| Размери | 55 × 35 × 12 см |
| Дълбочина | 32 |
| Продукт | |
| Дистанционно управление | Не |
| Напрежение | AC:220-240V; 50Hz |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Вграден кросоувър | Не |
| Вграден DSP процесор | Не |
| Честотна лента до (Hz) | 20000 |
| Честотна лента от (Hz) | 20 |
| Импеданс Ω | 4, 8 |
| Работа на 2 ома | |
| Мощност на 4 ома (W) | |
| Мощност на 8 ома (W) | |
| Мощност на Bridge на 4 ома (W) | |
| Мощност (W) | 450 |
| Конектор за входящ сигнал | 3 pin XLR, 6.3mm Jack |
| Конектор за изходящ сигнал | NL-4 |
| Брой канали | |
| THD ниво | < 0.1% |
| Конектор входящо захранване | IEC |
| Гаранция | 2 години |
| Клас на усилвателя | AB |