
€11.75 с ДДС
Available on backorder
7 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 3 × 3 cm |
| Мощност (W) | 16 |
| Лумени | 1600 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 4000K |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Дължина | 120 |
| Гаранция | 5 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Продукт |