
€3.18 €2.59 с ДДС
Available on backorder
4 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 11 × 11 × 2 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 9 |
| Цветна температура | 6000K |
| Лумени | 900 |
| Напрежение | 180-240V AC – 50/60 Hz |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | 80 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |