
€6.77 €5.52 с ДДС
Available on backorder
2 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 6 |
| Цветна температура | 4000K |
| Лумени | 570 |
| Напрежение | 180-240V AC-50/60 Hz |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | 80 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |