
€5.65 €4.79 с ДДС
Available on backorder
1 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 12 × 3 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 17 |
| Цветна температура | 6500K |
| Лумени | 1836 |
| Напрежение | 85-265V AC-50/60Hz |
| Степен на влагозащита | IP44 |
| CRI | 80 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |