
€2.68 €2.18 с ДДС
Available on backorder
4 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 1 × 4 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Цокъл | G3 |
| Мощност (W) | 2 |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Цветна температура | 2700K |
| Лумени | 170 |
| Напрежение | DC: 12V |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 270 |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |