

€5,624.21 с ДДС
Available on backorder
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Weight | 385 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 43 × 72 cm |
| Продукт | |
| Честота на опресняване (Hz) | |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Гаранция | 2 години |
| Кабел в комплект | |
| Цвят | Черен |
| Димиране | Да |
| Конектор за входящ сигнал | 5 pin XLR, DMX |
| Конектор за изходящ сигнал | 5 pin XLR, DMX |
| Мощност (W) | 660 |
| Управление | |
| Напрежение | 50/60Hz, 90-240V |
| 16bit Pan (°) | |
| 16bit Tilt (°) | |
| Гобо фигури (1) | |
| Гобо фигури (2) | |
| Поддържа RDM протокол | |
| Марка |