
€152.36 с ДДС
Available on backorder
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 13 × 5 cm |
| Материал | |
| Продукт | |
| Напрежение | 120-250 V AC 50/60 Hz |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Мощност (W) | 5 |
| Конектор за входящ сигнал | XLR 3P, XLR 5P |
| Конектор за изходящ сигнал | XLR 3P, XLR 5P |
| Конектор входящо захранване | IEC |
| Дисплей OLED | |
| LED индикатори | Да |
| Кабел в комплект | |
| Гаранция | 2 години |
| Инсталация |