
€336.43 с ДДС
Available on backorder
7 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Weight | 2.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12 × 15 cm |
| Материал | |
| Продукт | |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Конектор за входящ сигнал | XLR 3P |
| Конектор за изходящ сигнал | XLR 3P |
| Конектор входящо захранване | Power Pro True |
| LED индикатори | Да |
| Гаранция | 2 години |
| Дисплей OLED | |
| Кабел в комплект |