https://images.pvs.global/audac/customtabs/speaker-overview/AUDAC-Speaker-Matrix-AWP06.webp?width=2500

€61.50 / 120.28 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.790 кг |
|---|---|
| Размери | 14 × 15 см |
| Продукт | |
| Напрежение | 100V |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Честотна лента до (Hz) | 15000 |
| Честотна лента от (Hz) | 100 |
| Мощност (W) | 6 |
| Гаранция | 5 години |
| Материал | |
| Цвят | Бял |
| Дълбочина | 15 |
| Диаметър (мм.) | |
| Монтажен отвор | |
| Броя в комплект | |
| Размер на говорителя | 4" (10.16cm.) |
https://images.pvs.global/audac/customtabs/speaker-overview/AUDAC-Speaker-Matrix-AWP06.webp?width=2500