

€267.00 / 522.21 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 1.660 кг |
|---|---|
| Размери | 9 × 20 × 28 см |
| Дълбочина | 7.9 |
| Продукт | |
| Вграден кросоувър | Да |
| Честотна лента до (Hz) | 20000 |
| Честотна лента от (Hz) | 44 |
| Гаранция | 5 години |
| Цвят | Черен |
| Височина | 28 |
| Материал | |
| Размер на говорителя | 6" (15cm.) |
| Импеданс Ω | 8 |
| RMS мощност (W) | 60 |
| Програмна мощност (W) | 120 |
| Пикова мощност (W) | 240 |
| Чувствителност (1W/1m) | 88 |
| Хоризонтална дисперсия (°) | 160 |
| Конектор за входящ сигнал | Gold-Con™ spring clamps |
| Монтажна система | |
| Размер на HF говорител | 1" |
| Размер на LF говорител | 6 |
| Броя в комплект | |
| Марка |