

€87.84 / 171.80 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.355 кг |
|---|---|
| Размери | 7 × 15 × 10 см |
| Дълбочина | 7 |
| Продукт | |
| Вграден кросоувър | Не |
| Честотна лента до (Hz) | 20000 |
| Честотна лента от (Hz) | 100 |
| Гаранция | 5 години |
| Цвят | Черен |
| Височина | 10 |
| Материал | |
| Размер на говорителя | 2" (5.08cm.) |
| Импеданс Ω | 8 |
| RMS мощност (W) | 10 |
| Програмна мощност (W) | 20 |
| Пикова мощност (W) | 40 |
| Чувствителност (1W/1m) | 83 |
| Хоризонтална дисперсия (°) | 165 |
| Конектор за входящ сигнал | Gold-Con™ spring clamps |
| Монтажна система | |
| Броя в комплект | |
| Марка |