

€82.87 / 162.08 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
2 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 1.45 кг |
|---|---|
| Размери | 23 см |
| Дълбочина | 7.8 |
| Продукт | |
| Напрежение | 70-100V |
| Вграден кросоувър | Не |
| Честотна лента до (Hz) | 20000 |
| Честотна лента от (Hz) | 45 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър (мм.) | |
| Материал | |
| Размер на говорителя | 6.5" |
| Импеданс Ω | 8 |
| RMS мощност (W) | 30 |
| Програмна мощност (W) | 60 |
| Пикова мощност (W) | 120 |
| Чувствителност (1W/1m) | 88 |
| Хоризонтална дисперсия (°) | 150 |
| Работа на 100V | |
| Работа на 70V | |
| Конектор за входящ сигнал | Multi-tap Fast-con™ connections |
| Монтажна система | |
| Броя в комплект | |
| Марка |