

€36.78 / 71.94 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.71 кг |
|---|---|
| Размери | 7 × 20 см |
| Дълбочина | 6.7 |
| Продукт | |
| Напрежение | 70-100V |
| Вграден кросоувър | Не |
| Честотна лента до (Hz) | 18000 |
| Честотна лента от (Hz) | 70 |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър (мм.) | |
| Материал | |
| Размер на говорителя | 6.5" |
| Импеданс Ω | 8 |
| RMS мощност (W) | 10 |
| Програмна мощност (W) | 20 |
| Пикова мощност (W) | 40 |
| Чувствителност (1W/1m) | 96 |
| Хоризонтална дисперсия (°) | 140 |
| Работа на 100V | |
| Работа на 70V | |
| Конектор за входящ сигнал | SnapConnect |
| Монтажна система | |
| Броя в комплект | |
| Марка |