

€24.67 / 48.25 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
4 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.36 кг |
|---|---|
| Размери | 8 × 10 см |
| Продукт | |
| Напрежение | 70-100V |
| Вграден кросоувър | Не |
| Гаранция | 5 години |
| Диаметър (мм.) | |
| Материал | |
| Размер на говорителя | 2.5" |
| Импеданс Ω | 8 |
| RMS мощност (W) | 10 |
| Програмна мощност (W) | 20 |
| Пикова мощност (W) | 40 |
| Чувствителност (1W/1m) | 87 |
| Хоризонтална дисперсия (°) | 160 |
| Работа на 100V | |
| Работа на 70V | |
| Конектор за входящ сигнал | SnapConnect |
| Монтажна система | |
| Броя в комплект | |
| Марка |