
€107.94 / 211.11 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
2 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 4.680 кг |
|---|---|
| Размери | 48 × 15 × 48 см |
| Продукт | |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Димиране | Не |
| Материал | |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 3 години |
| Марка |