
€79.97 с ДДС
Available on backorder
2 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Weight | 4.670 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32 × 24 cm |
| Продукт | |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Димиране | Не |
| Материал | |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 3 години |
| Марка |