
€114.40 / 223.75 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
4 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 2.590 кг |
|---|---|
| Размери | 25 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 20 |
| Напрежение | 70-100V |
| Гаранция | 5 години |
| Материал | |
| Степен на влагозащита | IP56 |
| Дължина на кабела(см) | 350 |
| Цвят | Черен |
| Диаметър (мм.) | |
| Честотна лента до (Hz) | 18000 |
| Честотна лента от (Hz) | 80 |
| Хоризонтална дисперсия (°) | 360 |
| Броя в комплект |