
€678.07 / 1,326.19 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
7 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.700 кг |
|---|---|
| Размери | 17 × 11 × 4 см |
| Дълбочина | 17 |
| Продукт | |
| Дистанционно управление | Не |
| Напрежение | 24V |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Вграден кросоувър | Не |
| Вграден DSP процесор | Не |
| Честотна лента до (Hz) | 20000 |
| Честотна лента от (Hz) | 20 |
| Клас на усилвателя | D |
| Импеданс Ω | 4, 8 |
| Мощност на 4 ома (W) | |
| Мощност на 8 ома (W) | |
| Мощност на Bridge на 4 ома (W) | |
| Мощност на Bridge на 8 ома (W) | |
| Мощност (W) | 80 |
| Конектор за входящ сигнал | Dante™/AES67 |
| Конектор за изходящ сигнал | Euro Terminal Block |
| Конектор входящо захранване | Ethernet |
| Брой канали | |
| THD ниво | < 0.015% |
| Гаранция | 5 години |


