
€57.39 с ДДС
Only 1 left in stock (can be backordered)
2 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 120 × 4.5 × 6.5 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 20 |
| Цветна температура | 3000K |
| Лумени | 2000 |
| Напрежение | 220V-50/60Hz |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 5 години |
| Марка |