
€108.46 с ДДС
Available on backorder
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Weight | 2.040 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 8 × 7 cm |
| Мощност (W) | 36 |
| Лумени | 4320 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 4000K |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Дължина | 120 |
| Гаранция | 3 години |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Продукт |