
€6.75 с ДДС
Available on backorder
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 87 × 4 × 3 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 12 |
| Цветна температура | 4000K |
| Лумени | 1080 |
| Напрежение | 175-265V AC-50/60 Hz |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |