
€7.01 €5.71 с ДДС
Available on backorder
2 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 58 × 2.3 × 7.3 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 18 |
| Цветна температура | 6400K |
| Лумени | 1368 |
| Напрежение | 165-265V AC-50/60Hz |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 180 |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |