
€7.46 / 14.59 лв. €6.49 / 12.69 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 дни
| Размери | 57 × 4 × 3 см |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 8 |
| Цветна температура | 6000K |
| Лумени | 832 |
| Напрежение | 175-265V AC-50/60 Hz |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |