
€16.46 / 32.19 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.610 кг |
|---|---|
| Размери | 120 × 5 × 6 см |
| Мощност (W) | 36 |
| Лумени | 3900 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 4000K |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Дължина | 120 |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Продукт |