
€7.57 €5.97 с ДДС
Available on backorder
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 31 × 4 × 3 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 4 |
| Цветна температура | 6000K |
| Лумени | 416 |
| Напрежение | 175-265V AC-50/60 Hz |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |