
€57.15 с ДДС
Available on backorder
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 120 × 5.3 × 8.3 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 42 |
| Цветна температура | 4000K |
| Лумени | 4410 |
| Напрежение | 220V-50/60Hz |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 5 години |
| Марка |