
€7.59 / 14.84 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 дни
| Размери | 118 × 2.3 × 7.3 см |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 36 |
| Цветна температура | 6400K |
| Лумени | 2736 |
| Напрежение | 165-265V AC-50/60Hz |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 180 |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |