
€113.62 / 222.22 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 3.960 кг |
|---|---|
| Размери | 120 × 9 × 7 см |
| Мощност (W) | 18 |
| Лумени | 1000 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 3IN1 |
| Напрежение | 3.7V, 18000mAh Battery |
| Дължина | 120 |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Продукт |