
€17.69 / 34.60 лв. с ДДС
В наличност (при поръчка на повече бройки, ще се свържем с вас след проверка при доставчика)
4 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.400 кг |
|---|---|
| Размери | 23 × 7 × 4 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 250 |
| Напрежение | 12V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |