
€25.36 / 49.60 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
4 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.463 кг |
|---|---|
| Размери | 24 × 7 × 4 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 250 |
| Напрежение | 24V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |