
€14.73 с ДДС
Available on backorder
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.270 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 4 cm |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 120 |
| Напрежение | 24V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |