
€37.22 / 72.80 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.700 кг |
|---|---|
| Размери | 21 × 6 × 5 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 100 |
| Напрежение | 24V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP65 |