
€19.93 €16.23 с ДДС
Available on backorder
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 14 × 14 × 6 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 6 |
| Лумени | 150 |
| Цветна температура | 4000K |
| Напрежение | 220V-50/60Hz |
| Вградена батерия | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Материал | |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Марка |