
€7.15 / 13.98 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 дни
| Размери | 14 × 9 × 2 см |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 3 |
| Лумени | 180 |
| Цветна температура | 3000K |
| Напрежение | 220-240V 50/60Hz |
| Вградена батерия | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Материал | |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Марка |