
€125.31 с ДДС
Available on backorder
2 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 74 × 30 × 8 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Лумени | 30000 |
| Цветна температура | 4000K |
| Напрежение | 100-240V 50 60Hz |
| Вградена батерия | Не |
| Гаранция | 5 години |
| Материал | |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Марка | |
| Мощност (W) | 200 |