
€9.71 с ДДС
Available on backorder
7 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.290 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 8 × 4 cm |
| Мощност (W) | 18 |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Лумени | 2500 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 4000K |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Дължина | 60 |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Продукт | |
| Марка |