
€34.05 / 66.60 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.610 кг |
|---|---|
| Размери | 30 × 17 × 15 см |
| Продукт | |
| Напрежение | 50Hz, AC:220-260V |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 360 |
| Материал | |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |