
€47.14 с ДДС
Available on backorder
2 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 21 × 9 cm |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 5 |
| Цветна температура | Избираема |
| Лумени | 600 |
| Напрежение | 50Hz, AC:220-240V |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| Материал | |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |