
€7.80 / 15.26 лв. €6.35 / 12.42 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
7 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Размери | 7 × 14 см |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 5 |
| Цветна температура | 4200K |
| Лумени | 400 |
| Напрежение | 220V-50/60Hz |
| Димиране | Не |
| Материал | |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |