
€80.53 / 157.50 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 1.740 кг |
|---|---|
| Размери | 15 × 15 × 51 см |
| Продукт | |
| Напрежение | 3.7V |
| Лумени | 280 |
| Цветна температура | 3000K |
| Вградена батерия | Да |
| Време за зареждане | 4-6 часа |
| Капацитет на батерията | 2600 mAh |
| Работно време на батерия | 3-12 часа |
| Сензор | |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Материал | |
| Гаранция | 3 години |