
€16.82 / 32.90 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
1 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.370 кг |
|---|---|
| Размери | 15 × 9 × 14 см |
| Продукт | |
| Цветна температура | 4000K |
| Лумени | 40 |
| Вградена батерия | Да |
| Капацитет на батерията | 1200 mAh |
| Време за зареждане | 6-8 часа |
| Работно време на батерия | 10-12 часа |
| Напрежение | 3.7V |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Гаранция | 3 години |
| Материал |