
€86.82 / 169.81 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 2.110 кг |
|---|---|
| Размери | 30 × 30 × 25 см |
| Лумени | 2200 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 4000K, 6000K |
| Напрежение | 3.2V |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Сензор | |
| Време за зареждане | 7 часа |
| Работно време на батерия | 80 часа |
| Вградена батерия | Да |
| Капацитет на батерията | 6000mAh |
| Материал | |
| Гаранция | 3 години |
| Продукт |