
€218.94 / 428.21 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
4 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 5.060 кг |
|---|---|
| Размери | 60 × 25 × 30 см |
| Продукт | |
| Цветна температура | 6400K |
| Лумени | 2000 |
| Сензор | |
| Вградена батерия | Да |
| Напрежение | 6.4V |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Гаранция | 5 години |
| Материал |