
€72.55 с ДДС
Available on backorder
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.850 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 6 × 16 cm |
| Продукт | |
| Цветна температура | 3000K |
| Лумени | 260 |
| Вградена батерия | Да |
| Капацитет на батерията | 10000 mAh |
| Време за зареждане | 4-5 часа |
| Работно време на батерия | 30-36 часа |
| Напрежение | 3.7V |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Гаранция | 2 години |
| Материал |