
€72.55 / 141.90 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.850 кг |
|---|---|
| Размери | 47 × 6 × 16 см |
| Продукт | |
| Цветна температура | 3000K |
| Лумени | 260 |
| Вградена батерия | Да |
| Капацитет на батерията | 10000 mAh |
| Време за зареждане | 4-5 часа |
| Работно време на батерия | 30-36 часа |
| Напрежение | 3.7V |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Гаранция | 2 години |
| Материал |