
€6.24 с ДДС
Available on backorder
4 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 2 × 2 cm |
| Мощност (W) | 8 |
| Лумени | 880 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 6500K |
| Цокъл | G5 |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Дължина | 60 |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Продукт |