
€5.36 с ДДС
Available on backorder
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.104 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 3 × 3 cm |
| Мощност (W) | 7 |
| Лумени | 1120 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 3000K |
| Цокъл | G13 |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Дължина | 60 |
| Гаранция | 5 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Продукт | |
| Марка |